Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się i akceptujesz fakt, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu. Więcej informacji w "polityce prywatności"

Wyposażenie gastronomii-MP GASTRO
Wyposażenie gastronomii
  • meble_zestali.jpg
  • lada_zestali.jpg
  • Ashanti-sala kulinarna02.jpg
  • kuchnia_zestali.jpg

OPAKOWANIA SYSTEMU DUNIFORMR

Asortyment tac i kontenerów DUNIFORMR produkowany jest z takich materiałów jak PP, CPET i APET. Tworzywa te różnią się między sobą odpornością na temperaturę oraz przejrzystością. Wszystkie tacki są odpowiednio dostosowane do szczelnego zamknięcia.

TACE KARTONOWE
Tacki kartonowe łączonego z poliaktydem PLA powstałym na bazie skrobi kukurydzianej. Tacki kartonowe można foliować w maszynach DF. Można używać w kuchence mikrofalowej.

Taca Duni


POJEMNIKI DO ZUP I PRZYSTAWEK

Odpowiednie do dań gorących i zimnych, pakowania hermetycznego i MAP.
Liczne rozmiary i kolory. Prostokątny kształt gwarantuje optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.
Można używać w kuchence mikrofalowej.

Taca do zup


TACKI TAKE-AWAY I HMR
Tace dostępne w różnych kolorach i rozmiarach w wersjach 1,2,3 i 5 komorowych o różnej głębokości. Dzięki szerokim i wytrzymałym  obrzeżom tace TAKE-AWAY doskonale nadają się do zamykania hermetycznego także z zastosowaniem technologii MAP. Do dyspozycji jest także pokrywka APET. Można używać w kuchence mikrofalowej.

opakowanie duni 2 Opakowanie duni

TACKI CATERINGOWE PP CATERLINE
Nowa, ekonomiczna linia opakowań o szerokim zastosowaniu.
Odpowiednie do dań zimnych i gorących, pakowania próżniowego i MAP.  Dostępne w różnych kolorach, w wersji 1,2,3 komorowej o rożnej głębokości. Można używać w kuchence mikrofalowej.

Opakowanie duni4

KONTENERY GN1/4
Standardowy rozmiar używany w gastronomii GN1/4 sprawia, że kontenery są optymalnym rozwiązaniem dla efektywnej dystrybucji posiłków. Liczne rozmiary i kolory.
Termotransporter GN1/1 200mm mieści 20 kontenerów GN1/4 DUNI.

opakowania gn Duni

TACE DUNI SOUS-SCELLAGER
Taca umożliwia dwupoziomowe układanie potraw dzięki zastosowanej wkładce. Taca umożliwia delikatne niskotemperaturowe gotowanie w szczelnie zamkniętym pojemniku w niskich temperaturach (poniżej 750C) dzięki czemu dania zachowują swój smak i  aromat.
Taca w rozmiarze GN1/2. Można używać w kuchence mikrofalowej.

duni sous scellage 1 duni sous scellage 2


KONTENERY GN1/3 I GN1/2
Tace w rozmiarach standardowych stosowanych w gastronomii GN1/3 oraz GN1/2 w rożnych kolorach oraz głębokościach. Odpowiednie do dań zimnych i gorących, pakowania próżniowego i MAP.

kontener gn duni kontener gn duni